Wyjątkowe kabriolety na zlocie Cabrio Poland 2016

2

Jesteś kierowcą cabrio? Nie posiadasz się z dumy, ponieważ w Twoim garażu stacjonuje niepowtarzalne i niezastąpione auto? Nie przegap święta cabrio w Gnieźnie! Weź udział w Rajdzie „1050” i próbie bicia Rekordu Guinnessa razem z wyjątkowymi ekipami kabrioletów.

Liczba fanów motoryzacji na fanpage’u Cabrio Poland wciąż rośnie. Od posiadaczy „bezdachowców” organizatorzy otrzymują zdjęcia aut, które czekają na przyjazd do Gniezna. Lista ekip Cabrio Poland 2016, które mogą wziąć udział w evencie, wciąż jest otwarta. W pierwszej stolicy Polski znajdzie się miejsce dla każdego kabrioletu.

Najważniejsze wydarzenie dla miłośników cabrio zaszczyci swoją obecnością Franciszek Kukioła z Bielska-Białej. Kierowca białego Fiata 126P z 1980 r. w 2013 r. wyruszył w podróż dookoła Europy. Maluch cabrio stanowił nie tylko jego środek transportu, ale także miejsce noclegu. 33-letnim Fiatem Pan Franciszek pokonał aż 20 200 km! Doświadczony kierowca kultowego „bezdachowca” potwierdził swoją obecność na Cabrio Poland 2016.

6. sierpnia w Wielkopolsce poczujemy również powiew American Dream. Wszystko to za sprawą Ekipy Darka i jego dwóch Cadillaców Eldorado z 1973 i 1974 r. Nie zabraknie też słynnego Forda z Detroit. Mustang I generacji z kolorystyką Silver Blue to 50-letnie, absolutnie unikatowe auto. Fani cabrio stawiają też na solidność i sprawdzoną, niemiecką markę. W Gnieźnie pojawi się Emil i jego BMW E46 oraz ekipa Marka i Ani wraz z ich pierwszym kabrioletem – BMW E36 z 1994. Historię zamiany motocyklu na 18-letnie BMW Z3 przedstawi nam na Zlocie mieszkaniec Poznania – Przemek. To nie koniec – do Wielkopolski zawita też czerwone, 19-letnie Z3.

Wśród uczestników Zlotu pojawi się także samochód-marzenie, czyli Mercedes SL 55 WALD z 1995 r. Prawdziwy pasjonat Mercedesów – Grzegorz – przyjedzie swoim 16-letnim R129 500SL, który stanowi wersję cabrio produkowanego dla kalifornijskich kierowców. Niemieckie auta doceniają też właściciele Audi, którzy potwierdzili swoją obecność na Cabrio Poland 2016. Nie zabraknie Audi A4 i nietypowego, żółtego Audi 80 coupe. W Gnieźnie zobaczymy również Porsche 356 z 1958 r. oraz egzemplarz Austina Healeya 3000 MK III z 1966 roku. Event będzie okazją do odkrycia fenomenu Volkswagena, bowiem Czerwonak Team odwiedzi Gniezno swoim Golfem III w wersji roast style. Pojawi się także przedstawiciel francuskiej motoryzacji – Peugeot 307 CC z 2003 roku. Cabrio Poland to wydarzenie międzynarodowe, dlatego nie zabraknie aut z innych państw Europy. Z Litwy do Wielkopolski przyjedzie wyjątkowa sportowa Mazda Miata.

Wszystkie kabriolety będą stanowiły dla uczestników, a także dla miejscowych, niecodzienny widok. Hasło Cabrio let me be free! nie opuści kierowców przez cały czas trwania Zlotu. Zapraszamy kolejne ekipy do udziału w I Międzynarodowym Zlocie Cabrio Poland: www.cabriopoland.com

Udostępnij

2 komentarze

Dodaj komentarz