Myjnia bezdotykowa. Wady i zalety.

2

Myjnia  bezdotykowa jest rodzajem myjni ręcznej wykorzystywanej w procesie czyszczenia samochodów. W większości przypadków jest to myjnia o charakterze samoobsługowym. Czynność mycia opiera się w głównej mierze na wodzie o wysokiej temperaturze, pod ciśnieniem, która zawiera różnego rodzaju środki czyszczące. Myjnie tego typu posiadają układ zamknięty tak, aby wszystkie zanieczyszczenia nie wsiąkały w powierzchnię gleby.

Zobacz, jakie korzyści dają myjnie bezdotykowe.

Myjnie bezdotykowe-samoobsługowe mogą funkcjonować nawet przy kilkunastostopniowych mrozach. Takie działanie jest możliwe dzięki specjalnym urządzeniom, które podgrzewają wodę i sprawiają, że nie zamarza. Samochód w praktyce może zostać umyć  przy temperaturze oscylującej w granicach od -5 °C do -10 °C.

Im mroźniejsza pogoda, tym napotykamy na większe problemy, które są związane z bezpieczeństwem i wygodą mycia samochodu.  Proces czyszczenia samochodu nie powinien przysporzyć nam kłopotów,  ale już samo przemieszczanie się wokół niego po śliskiej i zlodowaciałej powierzchni to i owszem.

Udostępnij

2 komentarze

  1. W myjni bezdotykowej nie zawsze schodzą z samochodu wszystkie zabrudzenia. Niestety też nie zawsze wszystkie środki czyszczące spłukują się prawidłowo. Co prawda z nich korzystam, ale z umiarkowanym entuzjazmem.

  2. Wydaje mi się że to zależy na jakiej myjni myjesz i oczywiście w jaki sposób. Ciekawe a przede wszystkim funkcjonalne stawia firma Aspera, kilku moich znajomych korzystało z ich usług i zachwyceni są z efektów docelowych, myjnia okazałą się strzałem w dziesiątkę, klienci są zadowoleni z jakości mycia swoich pojazdów.

Dodaj komentarz