Modele Skody na podium!

1

Samochody skody trzy razy na podium

Modele marki ŠKODA zwyciężyły w różnych kategoriach, w prestiżowych konkursach na najlepsze samochody w Polsce.

„Nigdy dotąd pod względem stylistyki żadnej ŠKODZIE nie postawiono tak wysokich wymagań, jak ŠKODZIE Superb. Nigdy wcześniej inżynierowie ŠKODY nie stworzyli tak dużej ilości miejsca dla kierowcy, pasażerów oraz ich bagaży i nigdy przedtem nie było tak wielu nowych rozwiązań „Simply Clever”. Superb jest najpełniejszym odzwierciedleniem nowego języka stylistycznego, który w zdecydowany sposób zapowiedział nową erę designu naszej marki.

Zwycięstwo w plebiscycie Auto Lider to dla nas ogromny zaszczyt, a zarazem dowód, że auto budzi uznanie, wzbudza emocje i prestiż w nowoczesnym, niespotykanym wcześniej wymiarze” – powiedziała Klaudyna Gorzan, Koordynator ds. PR marki ŠKODA, odbierając nagrodę w kolejnej edycji konkursu Auto Lider.

Auto Lider to plebiscyt motoryzacyjny organizowany przez miesięcznik „Auto Moto” i tygodnik „Motor”, wyłaniający zwycięzców w kilkunastu kategoriach, w których nagrody przyznają sami czytelnicy powyższych magazynów. Wśród startujących w konkursie aut, w kategorii Auto klasy średniej ponownie zwyciężyła ŠKODA Superb.

Już po raz trzeci czytelnicy polskiej edycji Business Travellera i podróżujący biznesmeni wybrali najlepszych z najlepszych. To tradycja wszystkich międzynarodowych edycji tego miesięcznika, bo konkurs organizuje większość z 12 edycji Business Travellera.W tegorocznej edycji konkursu tytuł Najlepszego samochodu dla kadry wysokiego szczebla zdobyła ŠKODA Superb.

Kolejną nagrodę w rankingu „Internetowy Samochód Roku”, organizowanym przez serwis OTOMOTO, zdobyła ŠKODA Octavia, która zwyciężyła w kategorii Samochody osobowe – nowe. Ranking w konkursie OTOMOTO odzwierciedla preferencje Polaków, którzy w 2015 roku poszukiwali aut osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych.

Źródło: www.skoda-auto.pl

Udostępnij

1 komentarz

  1. Nowy Superb wygląda super:) Cena też nie odstrasza. Zastanawiam się nad kupnem i jak porównuję z innymi autami z tego segmentu ,to coraz bardziej przekonuję się do Skody.

Dodaj komentarz