Skoda kręci z Mr. Vintage

0

2015_10_12_mrvintage-625x410

Marka ŠKODA rozpoczęła współpracę z blogerem Mr. Vintage, przygotowując serię pięciu inspirujących reportaży, które pokażą widzom, jak podróżować z klasą i odpowiedzą na podstawowe pytania związane z męską elegancją.

Podczas niezwykłej podróży, której przewodnikiem będzie Michał Kędziora (Mr. Vintage), poznamy wyjątkowe miejsca na mapie Polski, które stanowią definicję sukcesu i są nieodłącznie związane z dobrym stylem i modą. Blogerowi towarzyszyć będzie ŠKODA Superb. Model, który jest kwintesencją elegancji i stylu.
Mr. Vintage w autorskich filmach będzie stylowym doradcą, który pomoże w poprawnym doborze poszczególnych elementów garderoby, zwróci uwagę na to, jak dbać o swój wizerunek poprzez ubiór, i wskaże, jak troszczyć się o siebie i swój strój podczas różnorodnych wyjazdów. Idea projektu nawiązuje do nieziemskiego stylu ŠKODY Superb oraz doskonale odzwierciedla cechy modelu.
Dodatkowo, garść praktycznych informacji i ekspercka wiedza będą stanowić uzupełnienie charakteru Superba, będąc przewodnikiem po męskim stylu w podróży i nie tylko.
ŠKODA Superb jest eleganckim modelem, który zachwyca. Nowy model wyznacza standardy w dziedzinie stylu, funkcjonalności i wygody pasażerów.
Michał Kędziora jest autorem bestsellerowej książki „Rzeczowo o modzie męskiej” oraz najpopularniejszego polskiego bloga o modzie męskiej MrVintage.pl. Na jego łamach już od 6 lat udowadnia, że elegancja oraz klasa są niebywale istotne w życiu prywatnym i zawodowym, dlatego nie można o nich zapominać nawet podczas podróży.

Źródło: www.skoda-auto.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz