Nowa wersja BMW 3

1

Nie ma na świecie człowieka, który by nie słyszał o jednej z największych i najbardziej popularnych marek motoryzacyjnych na świecie. Koncern co roku wypuszcza kolejne modele samochodów z danej serii, by w pełni usatysfakcjonować wymagających klientów. Już niedługo do sprzedaży zostaną wypuszczone nowe wersje popularnego modelu 3.

Kiedy nowe BMW 3?

Już od lipca na rynku pojawią się nowe modele z serii BMW 3. Każdy z nich otrzyma inne wyposażenie. Edition Sport Line Shadow, Edition Luxury Line Purity oraz Edition M Sport Shadow to nazwy trzech nowych wydań.

Pierwsza z nich, Edition Sport Line Shadow, wyróżnia się czarnymi kloszami przednich i tylnych lamp, przez co wyróżnia się swoim charakterystycznym wyglądem. W podobnym stylu wykończone zostały osłona chłodnicy i końcówka wydechu. Osiemnastocalowe felgi dopełniają czarnego looku poprzez pomalowanie ich na kolor JetBlack. Ta wersja wyposażona jest w kontrastujące kolorystycznie przeszycia foteli, sportową kierownicę i elementy wykończenia wnętrza w dwóch wariantach: Dark Aluminium Carbon lub Pearl Gloss Chrome.

Edition Luxury Line Purity, jak sama nazwa wskazuje, jest luksusową wersją popularnej „trójki”. Jest wykończona satynowymi wstawkami aluminium przy oknach, wlotach powietrza i na osłonie chłodnicy oraz końcówkach wydechu i tylnym zderzaku. W standardowej wersji znajdziemy 17-calowe koła, które za dodatkową opłatą możemy wymienić na 19-calowe. Edition Luxury Line Purity gwarantuje sportową kierownicę, fotele przeszyte kontrastującą nicią oraz elementy kabiny wykończone w kolorze Cognac.

Ostatnia wersja, tak jak pierwsza, gwarantuje ciemne lampy i osłonę chłodnicy.  Edition M Sport Shadow odróżniają 19-calowe felgi ze znaczkiem „M” w środku w kolorze Orbit Grey; zawieszenie M Sport i pakiet aerodynamiczny, są to specjalne nakładki, które mają zmniejszyć opór powietrza na auto, a tym samym zwiększyć prędkość samochodu. W kabinie wstawki wykonane są z ciemnego aluminium i karbonu, sportową kierownicę, antracytową podsufitkę, nakładki na progi oraz tryb jazdy Sport+ w komputerze pokładowym.

Fani popularnej „trójki” zdecydowanie nie mogą się doczekać kiedy nowe BMW3 pojawi się w sprzedaży. Trzy nowe modele wyposażenia zadowolą nawet najbardziej wymagającego kierowcę, a eleganckie wykończenia zachwycą oko każdego nabywcy. Dla każdego znajdzie się odpowiedni model nowego BMW3.

Udostępnij

1 komentarz

Dodaj komentarz