Kiedy Skoda Rapid? Model w nowej odsłonie

0

Kiedy Skoda Rapid w Polsce? Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier  2015 roku dla fanów Skody był– Rapid Spaceback Momte Carlo. Model ten obecnie znajduje się w ogólnodostępnej sprzedaży, cena jego oscyluje w granicach 72-84 tysięcy zł w zależności od wersji wyposażeniowej.

Według ekspertów model ten zostanie w najbliższym czasie liderem samochodów segmentu C. Najmocniejszą stroną samochodu jest jego przestrzeń. Oszklony dach dostarcza do wnętrza więcej światła, dzięki temu jazda jest przyjemniejsza. Wnętrze auta charakteryzuje się deską rozdzielczą, wykonaną z odpowiednich materiałów. W podstawowej wersji wyposażeniowej znajdziemy dotykowy ekran, za pomocą którego można sterować nawigacją, radiem oraz kontrolować informacje o aucie. Rapid posiada obszerną ofertę silnikową. Kierowca może dokonać wyboru z pośród czterech możliwych opcji benzynowych i trzech wersji diesla.

Skoda Rapid Spaceback jest modelem miejskim, który z całą pewnością osiągnie sukces sprzedażowy. Wersja Monte Carlo wyróżnia się z pośród innych aut tego typu stosunkowo rozsądna ceną, a pod względem wizualnym – odpowiednio dobranymi kolorami nadwozia, które z całą pewnością przyciągną uwagę innych kierowców.

Źródło: www.media.skoda-auto.com

Udostępnij

Dodaj komentarz