Premiera nowych modeli Audi Q5, A5, A6 już wkrótce

0

Jedna z najbardziej luksusowych marek samochodowych w Polsce – Audi wypuszcza nowe modele aut. Ich premiera, choć objęta dużą tajemnicą, ma mieć miejsce wraz z początkiem 2017 roku. Pasjonaci najnowocześniejszych rozwiązań w branży motoryzacyjnej już zacierają ręce. Koncern samochodowy bowiem przygotował trzy premiery.

Nowe Audi Q5 faworytem

Podczas styczniowego salonu w Detroit w 2017 roku zadebiutuje nowy model Audi Q5. Auto stanowić ma widowiskowe połączenie kabrioletu z SUV-em. Komfortowy pojazd tworzyć ma potęga silnika o pojemności TDI 3,0 l i mocy 240 KM.

Wyrafinowany duet – nowe modele Audi A5 i A6

Zaplanowana również na początek 2017 roku premiera nowego modelu Audi A6 nawiązywać ma do konceptu Prologue. Auto cieszyć ma nie tylko oko koneserów najpiękniejszych rozwiązań, ale również bazować ma dużo lżejszej platformie MLB Evo. Model ma dodatkowo zyskać na ekskluzywności, co ucieszy prawdziwych pasjonatów modeli Audi.

Odświeżony model Audi A5 to modele zarówno w wersji coupe, jak i Sportback. Głównym atutem modeli ma być maksymalne wyposażenie w nowe technologie w kabinie pasażerskiej. Audi A5 Sportback występować ma w opcji z napędem zarówno na przednią oś, jak i na cztery koła.

Z niecierpliwością czekamy na nowe auta, a Wy?

Udostępnij

Dodaj komentarz