Skoda podczas Motor Show Poznań 2015

0

Kiedy nowa Skoda Superb 2015?  Światowa premiera nowej modelu Superb- trzeciej generacji flagowych limuzyn Skody miała miejsce w marcu 2015, podczas odbywającego się Salonu Samochodowego w Genewie. W Polsce natomiast, samochód został zaprezentowany miesiąc po tym wydarzeniu – w czasie trwania imprezy motoryzacyjnej Motor Show w Poznaniu.

Nowa Skoda Superb z rocznika 2015 to atrakcyjny samochód, który z całą pewnością, w szybkim tempie stanie się bardzo popularnym modelem na polskich drogach. Auto charakteryzuje się przede wszystkim drapieżną i nowoczesną linią nadwozia, która jest oznaką nowego rodzaju stylistyki wprowadzonej przez czeskiego producenta.

Superb jest autem, które w idealny sposób nadaje się do przewozu osób w komfortowych warunkach. Posiada również wyciszenie oraz doskonale funkcjonujące zawieszenie. Jego wnętrze można opisać takimi cechami jak estetyczność, funkcjonalność oraz praktyczność.

Do zalet Skody Superb możemy zaliczyć m.in.

  • prosty, a zarazem elegancki wygląd
  • przestronne wnętrza – zarówno z przodu, jak i tyłu
  • dbałość o szczegóły wykończenia zarówno wewnętrznych i zewnętrznych elementów samochodu
  • przydatne rozwiązania oraz bogatą ofertę opcji wyposażeniowych
  • odpowiednio wysoki komfort podczas jazdy
  • odpowiedni poziom ceny, w stosunku do zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz wyposażenia

Według ekspertów, model ten nie ustrzegł się również wad, do których możemy zaliczyć niezgrabne toporne analogowe zegary. Dodatkowo jazda z trzema osobami siedzącymi z tyłu, może być dla nich na dłużmy odcinku, ze względu ograniczoną ilość miejsca niekomfortowa.

Mankamenty te, z całą pewnością nie powinny jednak odstrasza potencjalnie zainteresowanych kierowców, przed dokonaniem przez nich zakupu tego modelu.

Źródło: www.media.skoda-auto.com

Udostępnij

Dodaj komentarz