HONDA MARKA PRODUKUJĄCĄ NAJBARDZIEJ NIEZAWODNE AUTA W BADANIU PRZEPROWADZONYM NA GRUPIE PONAD 30 000 EUROPEJSKICH KIEROWCÓW

0

Honda uznana za markę produkującą najbardziej niezawodne auta przez Organizację Konsumentów i Użytkowników OCU.

Z ankiety dotyczącej niezawodności ponad 178 modeli samochodów, przeprowadzonej przez Organizację Konsumentów i Użytkowników OCU (Organisation of Consumers and Users) na grupie ponad 30 000 europejskich kierowców wynika, że użytkownicy uznają Hondę, jako markę produkującą najbardziej niezawodne auta.

W ujęciu ogólnym, Honda zajęła pierwsze miejsce w rankingu, uzyskując w badaniu niezawodności ocenę 93/100. Ponadto, 79 procent badanych poleciłoby modele Hondy innym użytkownikom. W kategorii samochodów „użytkowych” najwyższą lokatę zajęła Honda Jazz.

Inne modele Hondy również zostały wysoko ocenione – Civic, CR-V i Insight znalazły się na liście dziesięciu najbardziej niezawodnych modeli w swoich kategoriach.

Cena, zużycie paliwa, praktyczność i niezawodność to najważniejsze cechy, które klienci biorą pod uwagę podczas zakupu nowego samochodu. Ankieta przeprowadzona przez OCU skupiała się na niezawodności aut i na problemach, jakie kierowcy mieli ze swoimi samochodami w ubiegłym roku. Zebrane dane pozwoliły stworzyć wskaźnik niezawodności, który może zostać wykorzystany do porównania prawdopodobieństwa wystąpienia awarii w samochodach różnych marek dostępnych na rynku.

„Niezawodność i jakość to cechy, które od zawsze charakteryzowały modele Hondy”, powiedział Philip Ross, starszy wiceprezes Honda Motor Europe. „Wyniki badania są zwieńczeniem wysiłków, jakie Honda wkłada w zaoferowanie nabywcom produktów wysokiej jakości. Dążymy do tego, aby nasi klienci mogli użytkować samochody Hondy z przeświadczeniem, iż prowadzą jedne z najbardziej niezawodnych aut na rynku, a tym samym czerpać dużą przyjemność z jazdy.”

Źródło: www.honda.pl

 

Udostępnij

Dodaj komentarz