Ford Transit – najlepszy wybór dla firmy?

0

W wielu firmach to samochód jest podstawowym i niezbędnym narzędziem pracy. Wtedy, gdy potrzebna jest większa przestrzeń do transportu, wielu przedsiębiorców decyduje się na model Ford Transit. Czy to najlepsze auto dla firmy?

Sprzedaż modelu Ford Transit idzie bardzo dobrze na całym świecie. Według Forda to najczęściej kupowane auto użytkowe. Także jest ono regularnie kupowane w Polsce i na ulicach polskich miast możemy zobaczyć to często. Ten model Forda produkowany jest już od 1965 roku i występuje w wielu różnych typach nadwozi. Udało mu się dwa razy zdobyć nagrodę Van of the Year, czyli Van Roku, a mianowicie w latach 2001 oraz 2007. Aktualnie w sprzedaży znajduje się już VIII generacja tego modelu.

Najnowszy Ford Transit został zaprezentowany w 2013 roku. Obecnie możemy kupić go w szerokiej gamie wersji, między innymi są to Ford Transit Van, Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom, Ford Transit Courier Kombi czy Ford Transit Connect Kombi. W klasycznej wersji posiada również do wyboru kilka wersji rozstawu osi, gabarytów kabin oraz wysokości dachu. Klient może też dobrać go pod kątem posiadanego silnika, przestrzeni ładunkowej i pasażerskiej, co powoduje, że Forda możemy dopasować wtedy indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej pracy.

W najnowszych modelach znalazły również zastosowanie liczne najnowocześniejsze technologie, przykładowo Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy, system poprawiający stabilność na zakrętach (TVC), inteligentny tempomat, które pomagają w jeździe zarówno na dłuższych trasach, jak i w mieście. Plusem są też technologie ograniczające spalanie, przykładowo Smart Regenerative Charging, czyli ładowanie akumulatora z wykorzystaniem odzyskiwanej energii. Uzupełnieniem są wyjątkowo mocne zamki i blokady oraz zaawansowane systemy alarmowe.

Jeżeli także interesuje cię Ford Transit Warszawa to miasto, gdzie bez problemu znajdziesz atrakcyjne oferty w salonach dealerskich – zarówno samochody nowe, jak używane, także z gwarancją.

Udostępnij

Dodaj komentarz