Fiat Ducato „Internetowym Samochodem Roku 2015” w raporcie portalu Otomoto.

0

Portal Otomoto opublikował raport Internetowy Samochód Roku 2015. Autorzy raportu biorą pod uwagę kryteria wyszukiwania samochodu, jakimi kierują się użytkownicy serwisu.  Na podstawie tych danych określane są preferencje osób poszukujących w poszczególnych kategoriach i segmentach rynku, w tym popularność poszczególnych modeli.
Tegoroczną edycję raportu stworzono na podstawie niemal miliarda zapytań, które zostały zadane do bazy portalu przez użytkowników planujących zakup samochodu.

W kategorii samochodów użytkowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3.5 t. zwycięzcą rankingu został Fiat Ducato, który cieszył się największym zainteresowaniem użytkowników Otomoto. Model ten, od 9 lat lider sprzedaży nowych samochodów dostawczych w Polsce, króluje także na rynku samochodów używanych.
Fiata Ducato w 2015 roku użytkownicy Otomoto poszukiwali aż 1 603 443 razy, co pozwoliło mu zdetronizować konkurencyjne modele. Autorzy badania przypominają, że w 2013 roku Ducato był na 3. miejscu raportu, co świadczy o rosnącej jego popularności.
Doskonałą renomę potwierdza sprzedaż nowych samochodów Ducato w roku 2015, która zamknęła się liczbą 8159 sztuk (wzrost do roku poprzedniego o 16,8%), co dało modelowi Fiat Professional największy udział w rynku samochodów dostawczych w Polsce. Polacy doceniają liczne zalety tego wytrzymałego i uniwersalnego samochodu, jego mocne i oszczędne silniki, nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz najniższe w swojej kategorii koszty utrzymania i naprawy.

Źródło:www.fiatprofessionalpress.pl/

Udostępnij

Dodaj komentarz