Druga faza wyprzedaży w salonach Volkswagena

0

Wyprzedaż samochodów Volkswagena wyprodukowanych w ubiegłym roku wciąż trwa, a wybór i znalezienie auta jeszcze nigdy nie były tak proste. Dzięki wyszukiwarce uruchomionej na stronie volkswagen.pl kupujący w szybki sposób mogą znaleźć wymarzony model oraz sprawdzić jego wyposażenie i dowiedzieć się, z którym dealerem należy się skontaktować w sprawie sfinalizowania zakupu.

Baza danych wyszukiwarki obejmuje samochody osobowe, którymi dysponują dealerzy Volkswagena. W wyszukiwarce wystarczy podać tylko 4 parametry – model, rodzaj silnika, wersję wyposażenia i cenę. W wynikach pojawią się auta dostępne „od ręki” z informacją na temat koloru nadwozia, pojemności i mocy silnika, wersji wyposażenia oraz wysokości rabatu i ceny, a także lokalizacji każdego samochodu. Oferta wyprzedaży dotyczy modeli wyprodukowanych w 2015 roku.

W wypadku samochodów użytkowych oferta wyprzedaży jest skierowana do klientów, którzy zakup auta planują na wszelkie możliwe sposoby – za pośrednictwem leasingu, za gotówkę lub na kredyt, albo są zainteresowani użytkowaniem samochodu w ramach zapewniającego niski koszt miesięczny finansowania Profit Lease.

Oferta dla klientów, którzy finansują zakup auta poprzez leasing obejmuje wszystkie modele. Samochody są oferowane z pakietem korzyści – rabatem sięgającym 20.000 zł netto, promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym (wynoszącym 1,9% wartości auta), promocyjnym finansowaniem (CarePort Leasing 104%) i z pakietem przeglądów na 36 miesięcy (120.000 km) uwzględnionym w cenie zakupu.

Klienci, którzy w ramach wyprzedaży kupią użytkowy model Volkswagena za gotówkę lub korzystając z kredytu mogą liczyć na rabat w wysokości nawet 26.000 zł netto oraz na promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne wynoszące jedynie 0,1% wartości samochodu.

Źródło: www.vw.press-bank.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz